Jdi na obsah Jdi na menu
 


Damokles

27. 8. 2010

 

                                                                       

tits1.jpg

Damokles je skvělá online hra kde si můžete stavět svůj dům, spřátelit se s jinými atd. Tato hra vám otevírá tisíce možností jak vydělávat peníze. Můžete hrát buď-to Vidlákov kde prakticky žijete klasický život na PC. Nebo své město, kde může skupovat různé domy a ty následně pronajímat, nebo vlastnit fotbalový klub. Damokles vám otevírá novou dimenzi online počítačových her.

Registrace na: www.damokles.cz/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozor

(damoklák, 25. 4. 2012 12:18)

Pozor na tuto hru. Je zatížena obrovskou spoustou technických chyb a její administrátor ji ani v nejmenším není schopen udržovat. Využijete-li jakoukoli placenou funkci, buďte si jisti, že jste své peníze vyhodili. Procesy nefungují, administrátor je opravit neumí. Jste-li zvědaví, zaregistrujte se a prohlédněte si prostředí, ale důrazně varuji před tím, vložit do této hry jakékoli reálné peníze.

Re: pozor

(Admin, 26. 4. 2012 20:43)

Dobrý den, bylo by možné spojit se s vámi přes e-mail? Rád bych znal přesné nedostatky placených funkcí hry, abych před nimi mohl varovat všechny, již v příspěvku výše. Kontaktovat nás můžete na manageronline@seznam.cz. Děkuji

Re: Re: pozor

(damoklák, 28. 6. 2012 11:21)

Ano, píšu Vám. Omlouvám se za pozdní reakci, nechodím na tyto stránky a Vaší odpovědi jsem si všiml až teď.

 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 24243
Měsíc: 169
Den: 7